Održano prvih 5 informativno-obrazovnih radionica

U periodu od 16-18.10.2018. održano prvih 5 informativno-obrazovnih radionica na temu „Izgradnja reciklažnog dvorišta Općine Matulji“.

Za građane mjesnih odbora BRCE, PASJAK, ŠAPJANE, RUPA i LIPA gdin. Bruno Frlan sa svojim suradnicima prezentirao je cjelokupan projekt s naglaskom na važnost informiranja javnosti i edukaciju građana.

Radionice će se održavati tijekom listopada, studenog i prosinca, pa pozivamo sve zainteresirane građane da se odazovu na radionice kako bi dobili korisne savjete i upute o novom načinu gospodarenja otpadom u Općini Matulji i budućem reciklažnom dvorištu.


 

Raspored informativno-obrazovnih radionica po mjesnim odborima nalazi se na web stranici projekta www.rd-matulji.hr, a na sljedećem linku možete se informirati detaljno:
https://rd-matulji.hr/2018/09/25/raspored-odrzavanja-informativno-obrazovnih- radionica/.
Također smo pristupili izradi letka projekta koji će početkom prosinca stići na sve adrese kućanstva u našoj općini, a letak je mini vodič o projektu „Izgradnja reciklažnog dvorišta Općine Matulji“. Sadržaj letka možete pročitati na sljedećem linku: https://rd-matulji.hr/informativni-materijali/.

U periodu od 16-18.10.2018. održano prvih 5 informativno-obrazovnih radionica na temu „Izgradnja reciklažnog dvorišta Općine Matulji“.

Za građane mjesnih odbora BRCE, PASJAK, ŠAPJANE, RUPA i LIPA gdin. Bruno Frlan sa svojim suradnicima prezentirao je cjelokupan projekt s naglaskom na važnost informiranja javnosti i edukaciju građana.

Radionice će se održavati tijekom listopada, studenog i prosinca, pa pozivamo sve zainteresirane građane da se odazovu na radionice kako bi dobili korisne savjete i upute o novom načinu gospodarenja otpadom u Općini Matulji i budućem reciklažnom dvorištu.

Raspored informativno-obrazovnih radionica po mjesnim odborima nalazi se na web stranici projekta www.rd-matulji.hr, a na sljedećem linku možete se informirati detaljno:
https://rd-matulji.hr/2018/09/25/raspored-odrzavanja-informativno-obrazovnih- radionica/.
Također smo pristupili izradi letka projekta koji će početkom prosinca stići na sve adrese kućanstva u našoj općini, a letak je mini vodič o projektu „Izgradnja reciklažnog dvorišta Općine Matulji“. Sadržaj letka možete pročitati na sljedećem linku: https://rd-matulji.hr/informativni-materijali/.

Zatvori izbornik